Najava prezentacije programa mobilnosti za studente i nenastavno osoblje Univerziteta u Nišu

Univerzitet u Nišu i Univerzitetska biblioteka “Nikola Tesla” vas pozivaju na prezentaciju programa mobilnosti za studente i nenastavno osoblje Univerziteta u Nišu, koja će se održati u velikoj sali Univerziteta, u sredu, 28. marta 2018. godine sa početkom u 12 časova.

Na prezentaciji ćete imati prilike da čujete koji su to aktuelni konkursi i načini prijave za programe mobilnosti unutar Evropske unije, da razgovarate sa studentima koji su već imali prilike da putuju, ali i da dobijete svoj besplatan primerak kataloga knjiga o Evropskoj uniji koji je pripremila Univerzitetska biblioteka.

Promocija se finansira se kroz projekat „Evropa za mene“, koji sprovodi Evropski pokret u Srbiji sa partnerima, sa idejom da se građanima pruže proverene i korisne informacije o procesu evropske integracije Srbije i pokrenu teme značajne za građane u tom procesu. Projekat podržava Delegacija Evropske unije.

4 × two =