Otpočela akreditacija na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru

Otpočela akreditacija

Akreditacija je počela ovih dana. Akreditaciona komisija ministarstva za obrazovanje i nauku R. Srbije aktivno radi na akreditaciji 15 obrazovnih programa Internacionalnog Univerziteta u Novom Pazaru.

Odlukom akreditacione komisije medju prvima je akreditovan obrazovni program filoloških nauka  oblast engleski jezik i književnost. Ovih dana očekuje se akreditovanje ostalih obrazovnih programa. Ovim  je u skladu sa najavom rukovodstva Univerziteta i obećanjem premijera R. Srbije otpočelo otklanjanje višegodišnje nepravde prema ovom Univerzitetu. Akreditacijom Internacionalnog Univerziteta u Novom Pazaru studenti će konačno biti ravnopravni sa studentima drugih Univerziteta. Predaja dokumenata je u toku i traje do 03.07.2015, kandidati se mogu prijaviti svakog radnog dana i subotom od 09-16h.

17 − four =