Radionica na temu “Marija Sklodovska Kiri-Individualne stipendije”

Centar za promociju nauke i Kancelarija za međunarodne projekte Univerziteta u Kragujevcu 19. juna 2015. godine u 11 časova u sali Senata Rektorata Univerziteta u Kragujevcu održaće radionicu na temu “Marija Sklodovska Kiri- Individualne stipendije”.

Radionica će biti organizovana u dve sesije:

Tokom 1. sesije učesnici će biti u prilici da

– od saradnice Kancelarije za međunarodne projekte Univerziteta u Kragujevcu dobiju osnovne informacije o samom pozivu za projekat.

– od v.d. direktora Centra za promociju nauke i dobitnika Marija Sklodovska Kiri granta čuju praktične smernice za stvaranje uspešne projektne aplikacije, zasnovane na primeru odobrenog projekta.

Tokom 2. sesije, uz interaktivni rad učesnika, od saradnica Kancelarije za međunarodne projekte Univerziteta u Kragujevcu učesnici će dobiti praktične informacije usmerene na pisanje dobrog predloga projekta, kao i konkretne primere formi potrebnih za aplikaciju.

Zainteresovani za učešće u radionici mogu da potvrde svoje učešće do petka 12. juna.

2 × 4 =