Sajam stipendija: Izaberi stipendiju po svojoj meri

Univerzitetski Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata sa zadovoljstvom poziva sve studente i diplomce Univerziteta u Kragujevcu da 19. oktobra 2017. godine posete Sajam stipendija i informišu se o mogućnostima za akademsku mobilnost i usavršavanje u zemlji i inostranstvu.

IX Sajam stipendija pod sloganom „Izaberi stipendiju po svojoj meri“, u organizaciji Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Kragujevcu, biće održan u četvrtak, 19. oktobra 2017. godine u holu Pravnog fakulteta u periodu od 11 do 15 časova.
Sajam je prava prilika da se svi zainteresovani studenti i diplomci Univerziteta u Kragujevcu informišu o aktuelnim konkursima za stipendije za studije i/ili dodatno usavršavanje u zemlji i inostranstvu, mogućnostima za studentsku razmenu, volontiranje ili obavljanje stručne prakse u inostranstvu, uslovima za učestvovanje u ovim programima i mnogim drugim pojedinostima značajnim za njihovo dalje obrazovanje ili razvoj karijere.

Učesnici ovogodišnjeg Sajma stipendija su:
Ministarstvo omladine i sporta – Fond za mlade talente Republike Srbije
Francuski institut u Srbiji (Institut Francais) i Nacionalna agencija za promociju francuskog visokog obrazovanja u inostranstvu (Campus France)
Nemačka služba za akademsku razmenu (DAAD)
Fondacija Tempus – Erazmus + kancelarija u Srbiji
Međunarodni akademski centar
Predstavnik univerziteta Politecnico di Milano
Predstavnik univerziteta Ca’ Foscari
Međunarodna studentska organizacija AIESEC, Lokalna kancelarija Kragujevac
Međunarodna studentska organizacija IFMSA, Lokalni komitet Kragujevac
Internet portal Stipendije.rs
Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji
Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u   Kragujevcu – organizator i domaćin Sajma

Posetite Sajam stipendija i uverite se i sami da prosečna ocena nije uvek najbitniji faktor i da postoji stipendija po meri svakog studenta!

SAJAM STIPENDIJA – ČETVRTAK 19. OKTOBAR 2017. GODINE
HOL PRAVNOG FAKULTETA 11-15 časova